Bez kategorii

 

Rzemieślnicze i regionalne piwa kraftowe – Sklep Kielce

15 lipca 2021

Piwa kraftowe to zupełnie inny wymiar delektowania się bursztynowym napojem alkoholowym z pianką. Niezwykła jakość i oryginalny smak zapewniają ciekawe doznania smakowe. Proces rzemieślniczego warzenia wzbogaca ich charakter, za każdym razem zaskakując delikatnie. Nie znajdziesz w nich wypełniaczy czy zbędnych barwników. Tworzenie piwa kraftowego to sztuka, a nie bezduszna produkcja. Poznaj jakie marki browarów rzemieślniczych kryją się na półkach Wehikułu Smaku – Delikatesów.


Oryginalne kraftowe piwa

Mali rzemieślnicy piwowarstwa wkładają całe serce i magię regionu w butelkę pysznego, chmielowego napoju alkoholowego. W Wehikule Smaku – Delikatesach pomożemy Ci odnaleźć się w krainie kraftowego browarnictwa. Zacznijmy od lokalnych rzemieślników. Piwa browaru Sandomierz, które znajdziesz u nas, uwodzą nie tylko smakiem, ale również niezwykłymi etykietami z grafikami wykonanymi przez Leszka Kostuja. Skosztujesz  u nas między innymi: magicznych świętokrzyskich chochlików wieczornych pils z serii piw z innej bajki. 

Wielbiciele lokalnych browarów pokochają również wszystkie piwa polskiej marki BeerLab rodem z Piaseczna. Znajdziecie tu pyszne Piaseczyńskie Pszeniczne, Polskie Żyto, Ciemne, Lager i Leśny Lager. Idealne orzeźwienie na ciepły wieczór. BeerLab zaskoczy Cię także serią premium: Rubio, Estilo i Desir. Uwagę zwraca niezwykle elegancka czarna butelka i świetny smak. Wehikuł Smaku – Delikatesy to jedno z wyróżnionych miejsc, w którym znajdziesz to pyszne piwo.

 

 

Lokalne browary

 

W podróży po polskim szlaku browarniczym w Wehikule Smaku – Delikatesach orzeźwisz się bogatym wyborem piw z Browaru Sulewskiego, z Hrubieszowa. Lager, weizen, dunkel czy pils – warzone w starym, liczącym sobie 110 lat budynku. Fanom ciemnych i mocnych piw polecamy portera bałtyckiego Komes browaru Fortuna, który wyróżnia się produkcją piw specjalnych, odchodząc od napojów głównego nurtu. Wyjątkowym smakiem zaskoczy Cię Imperium Prunum – Imperialny Porter Bałtycki z Suską Sechlońską.

Elegancka czarna butelka ze złotymi elementami kryje w sobie ciemne, mocne piwo wyprodukowane ze słodów jęczmiennych. Za wyjątkowy smak odpowiada wędzona śliwka posiadająca certyfikat Chronionego Oznaczenia Geograficznego.  Niezwykły porter pochodzi prosto z Browaru Kormoran, który warzy swoje piwa tylko na naturalnych składnikach w oparciu o tradycyjne receptury. 

 

Sklep z najlepszymi piwami rzemieślniczymi – Kielce

 

W dzisiejszych czasach szukamy niezwykłych piw, które zaskoczą i uwiodą nas głębokim smakiem.    W Wehikule Smaku – Delikatesach, w Kielcach znajdziesz mnóstwo marek browarów rzemieślniczych i lokalnych. Stare receptury i mała skala produkcji, tak by zachować jak najwyższą jakość gwarantuje wspaniałe doznania. Piwo przestało być przeciętnym napojem alkoholowym. W naszym sklepie szukamy dla Ciebie najciekawszych browarów zarówno z Polski jak i Czech, Niemiec czy słonecznych Włoch.

Wybierz się do Wehikułu Smaku – Delikatesów i spróbuj smaków regionu, nasi pracownicy z ochotą pomogą Ci wybrać najsmaczniejsze piwa rzemieślnicze

 
 

Inni czytają również